telefon

7/24 Teknik servis

T.C. M.B. Alış Satış
USD USD 20.6632 TL 20.7005 TL
EURO EURO 22.0582 TL 22.0979 TL

Teknik Servis

Data Elektronik 7/24 Uzman teknik servis personeli ile bilgisayar destekli son teknolojik ürünleri ile sizlere en kısa sürede çözüm üretmektedir.
Arızalı cihazlar servisimize girdiği andan itibaren en kısa zaman içerisinde arıza tespiti yapılır arıza süreci ve fiyatlandırma hakkında tarafınıza bilgi verilir.

Teknik Servis

Cihazınızın arıza onarım süreci başladıktan sonra sizlere en kısa sürede teslim edebilmek için hızlı bir şekilde çalışmalar yapılır. Arıza onarım işlemi gerçekleştikten sonra  test işlemine geçilir. Arızalı cihazlar test işlemini başarıyla sonuçlandırdıktan sonra bizlerin garantisi altında sizlere teslim edilir. Polar ve Huntron  test cihazları ile kartlar üzerindeki elektronik komponentlerin sağlamlık konturölu hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Entegre Eprom Pic İşlemci gibi komponentlerin içerisindeki yazılımları bilgisayar hafızasına kaydetme ve kopyalama gibi birçok işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Eprom silici ile tüm epromlarınızın içerisindeki bilgileri ultraviyole ışık altında silip yeniden programlamaya hazır hale getirebiliyoruz. Tüm teknik servisimizde son teknoloji olan komponent test özellikli yüksek Mghz’li osilaskoplar kullanılmaktadır. Son teknolojik test cihazlarımız ile tüm analog, dijital, (smd dip) entegreleriniz bilgisayar ortamlarında sağlamlık testi yapılabilmektedir.

Teknik Servis

Harici sinyal gerektiren cihazlarınızda test ve onraım sırasında sinyal jeneratörleri ile cihazlarınızın test ve tamir işlemleri gerçekleştirilir. Lenze sürücüler uzman kadromuz tarafından incelendikten sonra bilgisayar kontrolü ile arıza tespiti yapılır. Arıza tespit işlemi sonrası tamir işlemi gerçekleşen sürücünün yük altında testleri yapılır ve bu testi başarı ile geçen sürücüler, güvenlik açısından tüm parametreleri kayıt altına alınarak işletmenizde güvenle kullanabilmeniz sağlanır.